Nasza firma „Pionowe Ogrody” powstała z zamiłowania do roślin i wnętrz.

JAK POWSTAJĄ TAKIE OBRAZY

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze dlatego wszystkie prace tworzone są ręcznie i są niepowtarzalne, tworząc jedyną w swoim rodzaju sztukę, która nadaje „żyjącym” ścianom nowy wymiar – zawsze zielony ogród. Do naszych prac wykorzystujemy naturalne materiały jakie stworzyła przyroda w tym mech, paprocie oraz wiele innych roślin, które zostały zebrane a następnie poddane procesowi stabilizacji dzięki czemu rośliny pozwalają zachwycać się nam, swoją urodą przez wiele lat, zachowując swoje żywe kolory oraz swoje naturalne detale i kształty.

ZASTOSOWANIE

Mech płaski ma wiele zastosowań, pozwala na tworzenie: kompozycji kwiatowych, obrazów, jest jednak głównie wykorzystywany do tworzenia zielonych ścian – trend, który eksplodował w ostatnich latach. Ściany z mchu pozwalają wprowadzić w zamkniętym otoczeniu odrobinę „natury”.  Spokojna, piękna, zielona dekoracja tworzy kojącą atmosferę.

Wiele firm używa płaskiego mchu do stworzenia własnego logo, można go również wykorzystać jako dekoracyjny dodatek do mebli, na przykład umieszczając go pod szkłem w centralnym miejscu stołu.

Ze stabilizowanym płaskim mchem wszystko jest możliwe, ale nie należy zapominać o możliwościach, jakie dają stabilizowane liście i kwiatostany, które dopełniają całości.

PREZENTY

OBRAZY

ZALETY ŚCIAN Z MCHU:

  • nie potrzebują podlewania
  • doskonale tłumią dźwięki
  • nie przyciągają kurzu
  • całkowita odporność na choroby
  • nie wymagają światła